Jak zarezerwować bilety?

Rezerwacje biletówNa wstępie chcielibyśmy przypomnieć, że posiadanie rezerwacji nie jest obowiązkowe. Zwykle od 10 do 20% rezerwacji nie jest wykupywanych w terminie (u nas jest to 30 minut przed rozpoczęciem pokazu) i tracą ważność. Wówczas bilety na te zwolnione miejsca trafiają do wolnej sprzedaży.

Pokazy edukacyjne (od wtorku do piątku do godz. 1500) są co prawda prowadzone pod kątem szkół, ale można na nie wejść "z ulicy" - po prostu kupując bilet w kasie. Na te pokazy nie ma rezerwacji biletów w systemie online.

System rezerwacyjny jest na tyle intuicyjny, że nie powinien sprawiać trudności naszym gościom. Jedynym elementem mogącym zaskoczyć jest obecność specjalnych odmian biletów. Rezerwacje biletów normalnych i ulgowych nie przysporzą zapewne żadnych problemów (warto jedynie zapoznać się z informacją komu przysługują bilety ulgowe). Co oznaczają inne odmiany biletów?

Bilet grupowy - jeżeli reprezentujesz grupę zorganizowaną składającą się z co najmniej 15 osób, macie prawo do zakupu tańszych biletów grupowych. Prawdopodobnie będziemy się kontaktować z reprezentantem grupy w celu dodatkowego potwierdzenia.

Bilet dla opiekuna - jest to specjalny bilet za grosz, który może otrzymać opiekun grupy szkolnej. Nikt inny! 

Bilet rodzinny - wybieramy go dla pierwszej osoby z rodziny i rzecz jasna tylko raz. Na pozostałe miejsca - do trzech w przypadku rodzin - zaznaczamy "Bilet rodzinny kontrolny" o wartości nominalnej 0 zł. Prosimy zwrócić uwagę, że bilet rodzinny opłaca się już w przypadku dwojga rodziców z jednym dzieckiem lub rodzica z dwójką dzieci.

Osoby niepełnosprawne z opiekunem prosimy o rezerwację telefoniczną pod numerem 539 997 693 (w dni robocze w godz. 9-16) - obsługa Planetarium musi być przygotowana wcześniej na Państwa przybycie.

Prosimy zapoznać się z regulaminem rezerwowania biletów. Przypominamy też, że w pokazach pod kopułą nie mogą brać udziału dzieci w wieku poniżej 5 roku życia a rezerwacje należy wykupić najpóźniej pół godziny przed początkiempokazu.

System rezerwacyjny biletów do Planetarium EC1 jest dostępny po kliknięciu w ten link.

Do zobaczenia pod kopułą!

Przykład rezerwacji dla rodzinyPrzykład rezerwacji dla rodzica z dzieckiem