Klaszczący, uśmiechnięci ludzie w barniturachKompleks EC1 Łódź w czasie remontu i adaptacji do współczesnych potrzeb został przystosowany do przeprowadzania w nim konferencji, szkoleń i kongresów branżowych. Oferuje wyjątkową przestrzeń — od ponad tysiącmetrowej Hali Maszyn przez tzw. Jezioro Pamięci (hall często wykorzystywany na potrzeby cateringu dla uczestników spotkania) po mniejsze sale konferencyjne. O dostępie do Internetu, klimatyzacji i gotowości obiektu do przyjmowania gości z niepełnosprawnością ruchową nie musimy nawet wspominać.

Pokaz w Planetarium EC1 jest świetnym uzupełnieniem programu dnia. Pozwala zapewnić uczestnikom odrobinę relaksu, rozrywkę najwyższej próby a jednocześnie dostarczyć sporo ciekawej wiedzy. Wraz z organizatorami dobierzemy zawartość merytoryczną, długość (od 20 minut do godziny) i liczbę prezentacji (pod kopułą mamy 110 komfortowych miejsc). Zapewniamy, że show pozostanie w pamięci wszystkich uczestników biorących w nim udział.

Ofertę sal konferencyjnych można znaleźć w zestawieniu "Wynajem powierzchni w EC1". 

Ustalając szczegóły eventu prosimy ustalić liczbę osób chcących wziąć udział w pokazie Planeterium EC1.

Fotele widzów posiadają opcjonalne oświetlenie umożliwiające robienie notatek w trakcie pokazu — dzięki temu niewielkie konferencje mogą odbywać się w całości pod kopułą planetaryjną.

fot. tec_estromberg, CC-BY 2.0